_

نهال انگور کریمسون

رقم نهال انگور کریمسون  میوه هایی با وزن زیاد ، اما با کیفیت بسیار خوب تولید می کند و در دسته ارقام دیررس قرار دارد. انگور کریسمسون  بدون دانه دارای خوشه های مخروطی و فشرده است که با قرار دادن توت های کوچک در کنار یکدیگر شکل می گیرد و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. این گونه نهال انگور دارای پوست ضخیم تری نسبت به سایر ارقام و بافت گوشتی متراکم تری است که باعث می شود در حمل و نقل آسیب پذیری کمتری داشته باشند. طعم انگور کریسمسون  بدون دانه بسیار شیرین و مطلوب است و بیشتر برای مصرف تازه مناسب است .

انگور کریمسون یکی از گونه های کمیاب انگور می باشد که منشا آن کشور فرانسه است . میوه این انگور دارای خوشه های درشت و کشیده و حبه های آن قرمز می باشد  . از انگور کریمسون یا شمشیری قرمز  جهت تازه خوری استفاده می شود  . این انگور در برابر خشکی و سرما تقریبا مقاوم می باشد و این مقاومت موجب شده کاشت آن در مناطق سردسیر نیز امکان پذیر باشد  . این رقم تقریبا اوایل پاییز قابل برداشت می باشد و جز بهترین نهال انگور، محسوب می شود.

 

نام نهال : انگور کریمسون
موارد اشاره : تازه خوری – کشمش – آبمیوه – آبغوره
میزان تولید در هکتار : ۴۰ تن
عمر اقتصادی : بیش از ۱۰۰سال
ارتفاع از سطح دریا : ۱۲۶۵ متر
زمان رسیدن : اواسط مرداد
تحمل سرما : c۱۵ – c۱۸
مقدار اسید : ۷% میلی گرم در ۱۰۰ سی سی
تحمل خشکی : متحمل
مقدار قند : ۱۸ -۲۳ درجه بریکس.

جهت اطلاع از مشخصات نهال انگور کریمسون و آموزش کاشت نهال انگور کریمسون و همچنین احداث باغ و دیدن عکس های بیشتر و همچنین نحوه هرس نهال و آشنایی کلی با درخت انگور کشمشی با ما از طریق شماره تماس های درج شده در زیر تماس حاصل فرمایید .

09120454526  – 09120454527- 09120454528 – 09120454529

در صورت اشغال بودن خطوط ، با فرستادن یک پیامک ، مهندسین ما در اولین فرصت با شما تماس بر قرار خواهند کرد .

همچنین جهت آشنایی با ارقام انگور  کلیک کنید . معرفی ارقام انگور

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    09120454526